amedis.pl
 
Nowakowska Dorota mgr - Gabinet rehabilitacji i terapii manualnej
O NAS  

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty
Gabinetu Rehabilitacji i Terapii Manualnej.


W leczeniu wykorzystujemy przede wszystkim metody Terapii Manualnej Holistycznej
(dr A. Rakowskiego). Jest to nowoczesna metoda terapii dysfunkcji narządu ruchu uwzględniająca równocześnie wpływ stresu na pojawiające się dolegliwości oraz traktująca człowieka  holistycznie, czyli całościowo. Zatem planując leczenie myślimy o całym Pacjencie, wszystkich zgłaszanych przez niego objawach, nie skupiając się wyłącznie na bolącej części ciała.  W terapii wykorzystujemy: różne techniki masażu, mobilizacje i manipulacje na stawach kręgosłupa i kończyn, mobilizacje uciskowe, igłoterapię, ćwiczenia rozciągające mięśnie przykurczone. Ich celem jest powrót do równowagi psychofizycznej Pacjenta.

Pomoc znajdą u nas  Pacjenci z bólami kręgosłupa, stawów obwodowych, głowy, brzucha, miednicy różnego pochodzenia.
Zapraszamy również Pacjentów u których dotychczasowe leczenie (tradycyjne metody fizykoterapii, masaże, ćwiczenia, farmakoterapia) nie przyniosły zadawalającej poprawy albo poprawa była krótkotrwała, a dolegliwości powróciły na nowo. Pomagamy też osobom skarżącym się  na dolegliwości wegetatywne (zawroty, omdlenia, zasłabnięcia, mdłości), dolegliwości pseudoneurologiczne (cierpnięcia, mrowienia, zaburzenia czucia głębokiego) czy inne objawy chorobowe, których przyczyn nie stwierdzono w obiektywnych badaniach lekarskich.

Wszystkim Pacjentom trafiającym do gabinetu zapewniamy indywidualne podejście. Wybór zabiegu zawsze poprzedzony jest wywiadem, analizą dotychczasowego leczenia (zdjęcia, wyniki badań) oraz  badaniem manualnym. Ponadto zapewniamy fachowość, zaangażowanie w proces leczniczy i efektywność stosowanych metod.

Więcej informacji o gabinecie i stosowanej metodzie znajdą Państwo na stronie internetowej gabinetu.

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą!

 
KONTAKT
 

Błażeja 4d
61-608 Poznań
rehabilitacja-sos.pl
tel. +48 604 685 _925
 
 
MAPKA DOJAZDU