amedis.pl
 
Better Life Barbara Małasiewicz- Medical SPA - VIOFOR, Leczenie Obrzeków, Zaburzeń krążenia, Bezpłodności, Bólów pleców, Napięcia Mięśniowego itp.
Kilka słów o nas 

 

"BETTER LIFE" Barbara Małasiewicz

Better Life (z j.ang. lepsze życie)
Firma istnieje od czerwca 2008 roku .Od listopada 2010 r siedziba mieści się na ul.Hetmańskiej 13/3 a wcześniej na os.Łokietka 10 w Poznaniu .
Nazwa firmy nie jest przypadkowa .Inspiracją do założenia działalności gospodarczej były moje osobiste doświadczenia w zakresie korzyści zdrowotnych jakie odniosłam stosując zabiegi magnetostymulacji. Uznałam , że warto podzielić się z innymi osobami cierpiącymi na różne schorzenia metoda która w sposób naturalny wspomaga nas w powrocie do zdrowia. Człowiek jest stworzony do życia w zdrowiu, organizm posiada znakomite mechanizzmy auto napracze, ale zatruwamy się farmaceutykami, które nie są obojętne a ich zażywanie ma silne efekty uboczne i działania niepożądane więc w sumie korzyści zdrowotnej nie przynoszą. Do tego źle śpimy, źle się odżywiamy , nie radzimy sobie ze stresem itd. Zdrowie nie jest nam dane raz na zawsze – to kondycja ciała i umysłu którą powinniśmy pielęgnować i niekiedy zainwestować też określone środki finansowe.
Zakup domowego zestawu Viofor był najlepszą inwestycją w zdrowie moje i mojej rodziny- już dawno ten nakład się zwrócił.
Bazą mojej działalności jest promocja zdrowego stylu życia i walka bólem , bo przecież życie bez bólu jest piękne !
Zajmuję się poradnictwem dotyczącym niwelowania dolegliwości związanych z bólami kręgosłupa i układu kostnego, wspomaganie leczenia chorób związanych z zaburzeniami krążenia i deficytu tlenu. Niedotlenienia szczególnie u noworodków zbierają tragiczne żniwo w postaci późniejszych zaburzeń rozwoju umysłowego i neurologicznego. ( wzmożone napięcie mięśniowe , MPD) Ciągle poszerza się zakres moich zainteresowań , ostatnio wprowadziłam nowe aplikatory – panele Led Light które znakomicie sprawdzają się w likwidacji problemów dermatologicznych jak również działają odmładzająco. Korzystam z urządzeń medycznych Viofor JPS System- magnetostymulacja i ledoterapia . Od 2007 r jestem przedstawicielem handlowym czyli kooperantem firmy Med.& Life i zajmuję się również dystrybucją urządzeń dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Można u nas na ul. Hetmańskiej skorzystać z wynajmu, wypożyczenia lub zakupić taki zestaw dla siebie. Wspólna firma Anew.Therapy s.c. ma nieco szerszy zakres działalności gdzie dominują kuracje odtruwania i oczyszczania organizmu oraz antiaging obniżające wiek biologiczny z zastosowaniem naturalnej suplementacji. 

Magnetostymulacja jest metodą fizjologiczną i bezpieczną dla organizmu, nie ma ograniczeń wiekowych a najważniejsze jest to, że te zabiegi można bezpiecznie wykonywać codziennie w domu - terapia stosowana codziennie daje najlepsze efekty!! Dla profilaktyki powinno się wykonać taki zabieg raz dziennie. Więcej informacji na stronie www.medandlife.pl lub w indywidualnie jeśli masz pytania mail : viofor@onet.pl

 
KONTAKT


 

Hetmańska 13/3
Poznań
viofor@onet.pl
www.better-life.com.pl
tel. 503 00 84_ 89
tel. 61 880 00_ 24
 
 
MAPKA DOJAZDU